+38 (093) 322-98-76
about.jpg

Про нас

Ми невелика компанія, але головне в нашій роботі - відповідальність та якість. Наше агентство пропонує широкий спектр туристичних послуг для своїх клієнтів. Завдяки багаторічному досвіду, ми завжди допоможемо знайти для вас оптимальне рішення, піклуючись про найдрібніші деталі, щоб ви могли подорожувати максимально комфортно і без неприємних сюрпризів.

Ми впевнені, що подорожувати - це важливо.
Тому ми допомагаємо організувати відпочинок людям з абсолютно різними запитами, розрахований на будь-який гаманець. Ми пишаємося тим, що більше 80% клієнтів -це постійні клієнти нашої компанії, і тим, що нас дійсно рекомендують друзям як професіоналів. Досвід роботи в туризмі співробітників нашої команди -12-15 років, що є гарантією знання курортів, чіткості та оперативності в роботі та вміння працювати з найскладнішими маршрутами.
Нашими постійними партнерами є одні з великих та найбільш шанованих туристичних компаній.

Для вас у нас в будь яку пору року знайдуться різноманітні варіанти подорожей, що дозволять не просто чудово відпочити, а й пізнати разноманіття світу.

Ми пропонуємо тільки перевірені готелі, працюємо з дійсно надійними партнерами, і в підсумку - даємо якісний продукт нашим клієнтам. Це і сімейний відпочинок за системою "все включено" і екскурсійні тури, це і оздоровчі програми і шопінг-тури, це як романтичні поїздки так і екстремальний відпочинок.
Для ділових поїздок ми допоможемо підібрати авіаквитки в будь-якому напрямку, забронювати готель, виписати страховку, організувати трансфер, й також надаємо візові послуги.


Наш офіс розташований в Києві, нас легко знайти.

Також ви можете надіслати запит прямо з нашого сайту, або звязавшись з нами по телефону, мессенджерам або в Facebook.

Двері нашого агентства завжди відкриті для любителів туризму, і ми сподіваємося, що вам запам'ятаються доброзичливість, оперативність, комфорт - все, до чого ми прагнемо в своїй повсякденній роботі.

Наша Енергійна команда

Наталія Баланенко
Зоя Мирошниченко
Вікторія Куницьк