+38 (093) 322-98-76
Єгипет

Єгипет

 

Країна сонця

Єгипет - країна сонця, зачаровуючих пустель і незвичайної краси підводного світу Червоного моря. Тисячолітня історія Єгипту і чудова природа, яка пропонує туристам подорож до пустелі, морська блакить і неймовірний підводний світ - ось ті складові, які роблять цю країну одним з найпривабливіших місць для відпочинку весь рік.

 

Цивілізації Єгипту

Величні пам'ятники древніх цивілізацій - піраміди, маслянисті води Нілу, унікальні музейні колекції Каїру та Олександрії не залишать байдужими тих, хто цікавиться історичною спадщиною світової культури. Ці сучасні мегаполіси, на вулицях яких до сих пір відлунює колишньою величчю, міста, які пам'ятають легендарних полководців і богоподібних царів.

Єгипет так само прекрасно підійде і тим, хто вважає за краще повалятися на пляжі, та тим, хто хоче пірнути з аквалангом на морське дно. Червоне море - місце паломництва дайверів з усього світу. Його води вважаються найтеплішими на Землі. Завдяки такому сприятливому мікроклімату прозорі глибини рясніють різноманітною флорою і фауною. Хургада і Шарм Ель Шейх, Ель Гуна і Таба, Дахаб і Сафага - курорти з прекрасною інфраструктурою, здатні подарувати своїм гостям яскраві спогади і комфортний відпочинок.

 

Відпочинок в Єгипті

Єгипет пропонує гостям для відпочинку як спокійні релакс-готелі, так і сімейні з величезними аквапарками і дитячими клубами. Харчування в готелях дуже різноманітне, підходить для гостей з усього світу. На базарах барвистими рядами на вибір безліч екзотичних фруктів, спецій, тут найсмачніші манго, полуниця та дині! А в рибних ресторанах перфектно готують найсвіжіші морепродукти і рибу!

 

Кращий час у Єгипті

Збираючись в Єгипет на відпочинок потрібно знати, що влітку там спекотно, а взимку, не дивлячись на сонячну теплу погоду часто буває вітер, що робить купання в морі не завжди приємним. Найкомфортніший час для поїздок в Єгипет з вересня по грудень, і з квітня по червень. Проте, в решту часу там набагато тепліше і яскравіше ніж тут :), а вибравши правильне місце для відпочинку і взимку можна зануритися в літо. Дістатися до Єгипту можна прямим авіа рейсом в Хургаду або Шарм Ель Шейх всього за 4 години протягом всього року.

Categories

Кращі тури