+38 (093) 322-98-76
Греція

Греція


 

Греція - це дивовижної краси держава із захоплюючою історією, красивими містами, мальовничою природою і золотистими пляжами. Завдяки своїй античній історії та численним островам - це улюблена країна мандрівників з усього світу. Тут кожен знайде для себе можливості для відпочинку та розваг.

 

Сприятливий клімат, достаток пам'ятників архітектури та історії, неймовірно смачна і корисна кухня давно зробили Грецію одним з найбільш затребуваних місць для відпочинку туристів з дітьми.Приваблюють їх не тільки загадкові стародавні пам'ятники, але й чудові розваги в аквапарках, які є в багатьох готелях, та якісний європейський сервіс.

 

Грецька кухня - це щось неймовірно смачне! Страви з м'яса, овочів і риби користуються тут великою популярністю. Традиційними грецькими продуктами вважаються оливки, сир фета, морепродукти і, звичайно, вино. Оливкова олія є одним з основних продуктів, який купують туристи в Греції.

 

Клімат в Греції середземноморський: зима м'яка і відрізняється підвищеною вологістю, а літо спекотне й сухе. Число сонячних днів перевищує три сотні. Середня температура в липні + 32С. Найбільш спекотний період триває з середини липня до середини серпня. Найкомфортніший період: травень-червень і вересень-жовтень.

 

Плануючи свій відпочинок в Греції на морі, враховуйте, що пляжний сезон тут триває з травня по жовтень. Екскурсійні тури та відпочинок на лікувальних курортах можливі практично цілий рік!

 

Дістатися до Греції дуже легко! Прямі авіа рейси є в м.Салоніки, в м.Афіни, а в пляжний сезон також на острови Кріт, Родос, Корфу. Для вашого вдалого відпочинку ми можемо підібрати житло - від апартаментів для бажаючих подивитися визначні пам'ятки, до готелів з харчуванням "All inclusive". Для сімейного відпочинку є затишні готелі з дитячими клубами і аквапарками. Для романтичного - бутік-готелі зі СПА-центрами.

Categories

Кращі тури