+38 (093) 322-98-76
Чорногорія

Чорногорія


 

Чорногорія славиться дивовижними пейзажами, високим рівнем обслуговування і неймовірно смачною кухнею. Сюди їдуть насолодитися пляжним відпочинком Адріатичного моря, побачити стародавні міста, храми та фортеці. А ще Чорногорія - один з лідерів еко-туризму в світі. Чорногорію вибирають туристи, які цінують відпочинок наодинці з природою і ті, хто не бажає витрачати на відпустку всі свої заощадження: ціни в Чорногорії цілком демократичні. .

 

Будванськая Рів'єра - туристична Мекка з розвагами на будь-який смак. Найбільш популярними у туристів залишаються: Будва, Бечічі, Петровац і Святий Стефан, де відпочивають знаменитості й зірки.

 

Герцег-Новинська Рів'єра розташована на півночі узбережжя Адріатичного моря. ЇЇ називають ботанічним садом Чорногорії. І це справедливо, бо такої величезної кількості різних рослин, квітів та фруктових дерев в одному місці зустрінеш не часто. Найбільший курорт цього району - Герцег-Нові, ідеальний для сімейного відпочинку. Тут приголомшлива природа і це відомий центр спа-медицини: поблизу від Ігало знаходиться лікувально-грязьовий курорт «Ігальско Блато» і мінеральне джерело «Ігальске Слатине». Також там розташовується Інститут фізіотерапії і реабілітації ім. Мілошевича.

 

Ульціньска Рів'єра характеризується стійкою сонячною погодою: з 365 днів - 217 сонячні. Пляжі Ульціньскої Рів'єри знамениті не тільки чистою водою Адріатичного моря, але і дивовижним базальтовим піском. Він має дещо специфічний сіруватий колір і чудово підходить не тільки для відпочинку, але і дуже корисний - у ньому міститься цілий спектр корисних мінералів, солей кальцію, йод і різні  карбонати. Тут всього 2 курорти: власне Ульцинь і колоритний острів Ада-Бояна - одне з найвідоміших місць відпочинку натуристів (нудисти знайдуть тут спеціальні пляжі і прибережні комплекси для відпочинку)

 

У Чорногорії спекотне літо і волога зима, середземноморський клімат. Пляжний сезон починається в кінці квітня і триває до кінця жовтня. Кращий час для відвідин країни - з травня по жовтень. Дістатися до Чорногорії легко і просто - прямі чартерні авіа рейси є зазвичай з кінця квітня і до кінця вересня.</p

Categories

Кращі тури