+38 (093) 322-98-76
Італія

Італія


 

Сонячна країна, розташована в самому центрі Середземномор'я, знаменитий «чобіток» на мапі має щось цікаве і особливе для кожного. Адже не кожна країна може похвалитися тим, що має сонячні пляжі і снігові Альпи, прекрасні озера і пишні виноградники, мальовничі острови і фантастичні узбережжя.

 

Туристи з усього світу приїжджають сюди, щоб побачити унікальні культурні пам'ятки. І серед них Римський форум, Собор Святого Петра, Колізей ... і перераховувати можна до нескінченності. Багато міст Італії - це музеї під відкритим небом, де кожен куточок дивовижний і прекрасний. А з такими чаруючими місцями, як Чінкве-Терре і узбережжя Амальфі, не варто дивуватися, що ця країна щорічно приваблює мільйони туристів.

 

Національна кухня є ще однією візитівкою Італії. Вишукані аромати, прянощі, трави, дуже смачні сири, благородне вино - це те, без чого неможливо уявити місцеве гастрономічне життя.
В Італії є найменший ресторан у світі Solo per Due, тут є тільки один столик, і цей столик тільки для двох, власне назва ресторану з італійського так і перекладається «тільки для двох». Це один з найромантичніших ресторанів в світі.

 

Якщо ви любитель вин, то ви будете раді почути, що в регіоні Абруццо в Центральній Італії є безкоштовний фонтан з червоним вином, який працює цілодобово. В Італії дуже поширені спеціалізовані магазини: м'ясні лавки (мачеллерія), хлібні (паніфічьyo), овочеві. Вирушаючи в Італію необхідно знати, що тут немає цілодобових магазинів. Це чітко зазначено в законі про працю. Теж можна сказати і про перерви на обід (Сієста), вони є обов'язковими і в середньому починаються з 13.00 і закінчуються в 16.00. А з середини серпня до середини вересня взагалі 70-80% магазинів зачиняються на час масових відпусток.

 

Зупинитися в Італії можна в готелях або апартаментах. Можна вибрати романтичний варіант в центрі старовинного містечка, сімейний на березі моря, або фешенебельний релакс-готель. Дістатися до Італії зараз можна в будь-який регіон в будь-яку пору року і за невеликі гроші, завдяки лоукост-авіакомпаніям. Також є регулярні рейси, а влітку до моря і чартерні. Це робить Італію ближче до нас :)

 

І ще:

– Всі три активних вулкани Європи розташовані в Італії.
– Паста використовувалася з 4-го століття до н.е.
– Піца була винайдена в Неаполі.
– Італійці створили найсмачніший і найцінніший сир.
– Щодня в найбільший фонтан Риму «Треві» туристи накидають близько 3000 євро
– Італійці не кричать і не лаються - вони так розмовляють.
– В Італії відсутні дитячі будинки.
– В Італії немає бездомних тварин.
– Близько 80% бізнесів Сицилії і Калабрії платять данину мафії.
– Чим південніше регіон - тим більш дружні люди.
– Італія - одна з країн з найдовшою тривалістю життя.
– Та мова, що вважається офіційною в Італії - насправді флорентійський діалект. Загальним він став після написання Данте "Божественної комедії".

Categories

Кращі тури